Teslimat

fsmauto.com’dan iş günlerinde saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişler ürünlerimiz stoklarımızda mevcut ise 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Satın alınan ürün(ler) eğer stoklarımızda bulunmuyorsa tedarikçilerimizden temin edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin tedariği 4-5 iş günü sürebilmektedir. Hava koşulları, doğal afetler nedeniyle kargolamada gecikmeye sebebiyet verebilir.

Cumartesi günü verilen siparişlerin işlem süresi takip eden ilk Pazartesi günüdür.

Cumartesi öğlenden sonra gelen, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir.

Stoklarımız sipariş ve kampanya yoğunluğumuz neticesinde anlık değişebilmektedir.

Ürün detay sayfasında teslimat için belirttiğimiz zaman, kargo firmasının teslimatı gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeni ile belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@fsmauto.com adresine e-posta veya 0216 661 18 36 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Teslimat Yöntemi

Siparişlerinizin anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır.

 

İade ve Değişim

FSMauto.com ile yaptığınız her satın alma işleminin tamamen risksiz olması için işleri basit tutmayı seviyoruz.

Lütfen öncelikle bizimle iletişime geçin. (0216 661 18 36) Size kargo firmasına verilmek üzeri bir kod verilecektir. Bu kod olmadan gönderilen kargolar tarafımızdan teslim alınmadan geri İADE edilir. Satın aldığınız ürünü herhangi bir sebepten dolayı iade ederken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç önemli husus vardır.

» 14 iş günü içinde iade edilmesi
» fsmauto.com üzerinden almış olması
» İade olacak ürünün tekrar satılabilir durumda orijinal ambalajında olması
» İade olacak ürünün paket içeriğinin tam olması

Ürününüzü aldıktan sonra, iadenizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde işleme koymaya çalışacağız. İadeniz yukarıda belirtilen gereksinimleri karşılıyorsa, ürünler için geri ödeme işlemini 1/2  iş günü içinde orijinal ödeme yönteminize geri işleme koyarız. Ürün, belirtilen gereksinimlerimize uygun olarak alınmazsa, iadeleri reddetme hakkını saklı tutarız.

İade kargo masrafları ÜCRETSİZDİR. Ancak size vereceğimiz iade kodu ile gönderilmelidir. Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, geri dönüşünüzü fsmauto.com’a geri göndermenin en uygun maliyetli yolunu öneririz.